(044) 258 99 05       (044) 258 99 06       (044) 524 79 59

Дизайн

Як показує практика, для виконання якісного ремонту першочерговим є розробка дизайну приміщення. На етапі створення дизайн-проекту важливо врахувати всі деталі: функціональне призначення приміщення, його розташування і навіть стиль життя, темперамент та звички хазяїна. Для визначення єдиної ідеї під час створення об’єкту, важливу роль відіграє вміння дизайнера не лише почути замовника, але й вдало поєднати його смаки та бажання зі своїм баченням.

В процесі розробки моделі кімнати, офісу чи будинку в цілому прораховується все, починаючи від сантехніки, електроприладів, покриття підлоги та закінчуючи оздобленням стін і розташуванням меблів. Вміле поєднання кольору, світла, різних текстур, рельєфів та матеріалів може перетворити будь-яке приміщення у справжній витвір мистецтва, а застосування новітніх технологій в сфері дизайну, допоможе зробити його надзвичайно комфортним та функціональним. 

Не менш важливим моментом в роботі архітектора-дизайнера є створення цілісного, довершеного результату. В цьому процесі велику роль відіграє візуалізація запланованого дизайну. Новітні комп’ютерні технології дають нам можливість реалістичного зображення майбутнього інтер’єру та екстер’єру приміщення. 

Наші дизайнери зуміють втілити в життя найсміливіші ідеї та запропонують варіанти рішень в обраному Вами стилі. 

Ми гарантуємо:

  • створення проектів будь-якої складності;
  • індивідуальний підхід;
  • професійність та креативність;
  • прийнятні ціни