(044) 258 99 05       (044) 258 99 06       (044) 524 79 59

Будівництво

Наша компанія охоплює широкий спектр послуг, зокрема будівництво «під ключ» житлових будинків, котеджів, а також іншої нерухомості. Організація робочого процесу дозволяє нам у найкоротші терміни виконувати будівельні роботи в будь-яких обсягах. Ми пропонуємо Вам повний комплекс робіт, що включає: 

 • розробку індивідуальних проектів;

 • складання кошторису на повний комплекс робіт;
 • підготовку будівельного майданчика;
 • проведення земляних робіт, зведення фундаменту,;
 • ставлення стін, перекриттів, перегородок 
 • монтаж даху та покрівлі;
 • монтаж систем інженерних мереж;
 • оздоблювальні та декоративні роботи;
 • благоустрій та ландшафтний дизайн;
 • кваліфіковане управління будівництвом;
 • узгодження об’єкта в наглядових органах

В залежності від розробленого на основі Ваших побажань та можливостей проекту, ми обираємо тип матеріалу для зведення будівлі. Сучасні технології дозволяють обирати серед безлічі варіантів, але в будь-якому випадку, важливо дотримуватися всіх необхідних норм та правил будівництва. Наша компанія володіє необхідними ліцензіями та дозволами і проводить свою діяльність згідно діючих стандартів. 

Для будівництва нами пропонуються такі відомі матеріали як цегла, піно- та газобетон. Та все ж, хочемо звернути особливу увагу на більш природній та екологічний матеріал – ракушняк.

Ракушняк – це м’який, пористий камінь жовтого, рудого або світло-коричневого кольору. В умовах погіршення довкілля ракушняк - єдиний матеріал, який повністю затримує радіаційне випромінювання, не вступає в хімічну реакцію з обробними і будівельними сумішами. Він також збагачує повітря йодом, сприяє поліпшенню мікроклімату і покращує самопочуття. Пориста структура ракушняку, заповнена повітрям, забезпечує йому відмінні тепло-і звукоізоляційні властивості. Це легкий, практичний, і в той же час міцний зносостійкий матеріал, який ідеально підходить для будівництва житла.

Цегляна кладка користується популярністю не лише в Україні, але й в усьому світі. Технології зведення таких будівель добре відпрацьовані. Будинки з цегли відрізняються морозостійкістю та здатністю протистояти високим температурам при пожежі. Терміни експлуатації будинків з цегли вимірюються сотнями років.  Крім того, цей тип будівництва підходить для будь-яких кліматичних умов, що особливо актуально для нашої країни. 

Особливостями будівництва з пінобетону є практичність та економічність матеріалу, в порівнянні з цеглою. Та це не єдина його перевага. Пінобетонні блоки – міцний матеріал, з високими теплоємними та звукоізоляційними властивостями.

Подібними властивостями володіють і газобетонні блоки. Оскільки газобетон складається з мінеральних компонентів – блоків пористої структури, в порівнянні з цегляними, такі будинки більш стійкі до впливу полум’я. Будівництво з газоблоків швидше та економічно вигідніше.  

Ви розгубилися і не знаєте, який варіант обрати? Не турбуйтеся, наші фахівці нададуть Вам необхідну інформацію, прорахують вартість запланованого  об’єкту і обов’язково допоможуть обрати найбільш вигідний для Вас варіант. 

Ми цінуємо Ваш час, тому пропонуємо саме будівництво «під ключ»! Вам достатньо лише зробити свій вибір на користь нашої фірми, і вже найближчим часом ви будете насолоджуватися комфортним життям в будинку своє мрії.

Будівництво багатоповерхових будинків. Новітній проект

Ми йдемо разом з часом і розвиваємося, з’являються нові ідеї та пропозиції, що роблять нас лідерами серед інших. Ми не зупиняємось та відкриваємо ще один напрямок у  будівництві. Новою пріоритетною ланкою нашої компанії є будівництво багатоповерхових житлових будинків, комплексів та громадських приміщень. 

Наші переваги:

 • Екологічно чистий матеріал для будівництва, що не зашкодить для комфортного проживання сім’ї.
 • Висококваліфіковані кадри. Наш колектив працює злагоджено і виконує роботу вчасно і якісно.
 • Сучасні архітектори і дизайнери мають багато актуальних і нестандартних ідей.
 • Креативність і надійність нашої праці гарантована.

Отож, ми зайнялися реалізацією проектів. На даний момент вже збудовано три високоповерхівки.

Також готуємо проект готельно – розважального комплексу. До Вашої уваги ескізний проект:

На сьогодні в розробці проект з будівництва дев’ятиповерхівок, які незабаром можна побачити на нашому сайті.

Ми цінуємо думки та побажання своїх клієнтів, тож врахуємо ваші пропозиції при реалізації будівництва нових замовлень..