(044) 258 99 05       (044) 258 99 06       (044) 524 79 59

Керівництво

Директор – Ляшук Володимир Олександрович.

Ляшук Володимир Олександрович –  єдиний засновник та директор ТОВ «БПФ Україна» з дати створення.  Загальний  досвід роботи в будівництві на керівних посадах складає близько 30 років. Під його керівництвом побудовано та відремонтовано значну кількість об’єктів історичного, культурного та громадського значення.  Має відмінні навики в управлінні колективом. В критичні роки, завдяки швидкому реагуванню та рішучому характеру Володимира Олександровича організація не просто функціонувала, але й стрімко розвивалася, створюючи нові напрямки діяльності. На сьогодні він очолює дружній та творчий колектив, який ефективно діє в сфері будівництва та ремонту. 

Володимир Олександрович користується заслуженою повагою та авторитетом серед Замовників, підтвердженням чому є позитивні відгуки та подяки.

Завдяки наполегливій праці,  професіоналізму та незмінному ентузіазму неодноразово був приставлений до нагород, а саме:

У 2008 році за високу національну гідність, патріотизм та активну участь у розбудові Української держави нагороджений дипломом почесного звання «Лицар Вітчизни».

В  2012 році за високі досягнення в сфері будівництва та професійне управління Міжнародним економічним рейтингом «Ліга Кращих» йому було присвоєно почесне звання «Керівник року», а ТОВ «БПФ Україна» визнано «Підприємством регіону».