(044) 258 99 05       (044) 258 99 06       (044) 524 79 59

Історія

Історія розвитку Товариства з обмеженою відповідальністю „Будівельно-проектна фірма Україна” на будівельному ринку розпочалася понад 20 років тому. На початку 90-х років компанія займається переважно ремонтно-будівельними роботами та здобуває перші успіхи серед Замовників. Зміна потреб і очікувань Замовників, а також конкурентний тиск і технічний прогрес призводять до постійного вдосконалення технологій. Саме тому в 2005 році компанія, після незначної реорганізації, розпочинає новий етап своєї діяльності в сучасному її вигляді, що значно розширює її будівельні кордони.

Поступово створюється потужна матеріально-технічна база з власними територіями, цехами з виготовлення металопластикової та алюмінієвої столярної продукції, складськими приміщеннями, гуртожитком, станцією з технічного обслуговуванням машин.

Так, в 2006 році запущено виробництво металевих виробів, залізобетонних конструкцій, автоматичних воріт.

2007 рік – введено в дію цех з виготовлення металопластикових та алюмінієвих конструкцій.

У зв’язку із збільшенням автопарку (понад 30 одиниць техніки) у 2008 році компанія забезпечує себе власною станцією з технічного обслуговування машин та механізмів. 

На сьогоднішній день Товариство з обмеженою відповідальністю „Будівельно-проектна фірма Україна” – це компанія, яка на будівельному ринку України займається повним комплексом проектних, будівельних та ремонтних робіт (монолітні будинки, котеджі, офіси, водно-оздоровчі комплекси, промислові та громадські споруди, благоустрій території) у сучасному стилі з якісних матеріалів вітчизняного та іноземного виробництва. 

Роботи виконуються на підставі Ліцензії серії АЕ №639192 від 16.02.2015р. та Дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки №4347.13.32 від 03.07.2009р.

Мають достатній кваліфікаційний рівень та самостійно можуть виконувати будь-які ремонтно-будівельні роботи 442 працівників, у тому числі 34 особи інженерно-технічного персоналу (проектного, кошторисного, виробничого, будівельного, комерційного відділів), які в будь-який момент прийдуть на допомогу, нададуть консультацію та запропонують варіанти вирішення різних питань.